Wynajem autokary na szkolenie

Przygotowanie i obsługa szkolenia dla średniej czy dużej firmy, szczególnie odbywającego się poza jej siedzibą, to duże wyzwanie logistyczne. Pamiętać trzeba zarówno o sprawach związanych z zakwaterowaniem wszystkich uczestników (jak choćby noclegi i wyżywienie), ale też o dowiezieniu pracowników na miejsce szkolenia.

 

W przypadku rozproszenia firmy i transportu pojedynczych osób- nieocenione są usługi lotnicze bądź transport kolejowy, natomiast w sytuacji, gdy cała grupa ludzi kierowana jest z jednego miejsca (miasta) – idealnym rozwiązaniem będzie wynajem autokaru. Taka usługa przydatna będzie zarówno w momencie, gdy chcemy przewieźć pracowników, ale też pozwoli na korzystanie z transportu bezpośrednio na miejscu szkolenia.

wynajem autokaru

Warto pamiętać, że obsługa szkolenia sprowadza się nie tylko do zapewnienia transportu, noclegu i wyżywienia- dobrze jest pomyśleć o dodatkowych atrakcjach dla uczestników- nocny bieg na orientację (a przy tym trening umiejętności kierowniczych) czy zwiedzanie okolicznych atrakcji. Wtedy nieoceniony będzie własny transport.

Warto sprawdzić oferty kilku firm przewozowych, świadczących tego typu usługi. Referencje i doświadczenie kierowców są niezwykle istotne, a dobre wyposażenie autobusów może mieć duże znaczenie, szczególnie przy długodystansowych trasach. Możliwość skorzystania z toalety, dostęp do urządzeń audio i video czy bezprzewodowy internet mogą się okazać zbawienne podczas wielogodzinnej podróży.

Przygotowanie i obsługa konferencji to bardzo czasochłonne i trudne logistycznie zadanie. Dlatego warto zaufać specjalistom i zapewnić pracownikom czy gościom bezpieczną podróż poprzez wynajem autokaru w profesjonalnej, odpowiedzialnej firmie przewozowej.

About the author

Fotograf2017

View all posts